ZUMBA ZUMBA ZUMBA

PRZEKSZTAŁĆ WYSIŁEK
W SUKCES

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking.FIRST

COLLABORATION

Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks.

READ MOREGET STARTED


SECOND

VISION

Dynamically innovate resource-leveling customer service for state of the art customer service.

READ MOREGET STARTED


THIRD

PLANNING

Objectively innovate empowered manufactured products whereas parallel platforms.

READ MOREGET STARTED

Zumba® World Party

Kto mnie zna, ten wie, że zwariowałam na punkcie Zumba® Fitness 🙂 Śmiało mogę powiedzieć, że moment decyzji zostania instruktorem zmienił moje życie. Dziś, po pięciu latach prowadzenia zajęć, widzę dwa filary, które utrzymują moją zumbową energię na wysokim poziomie – jednym jesteście oczywiście WY – moi najukochańsi uczestnicy zajęć. Drugim zaś – osoby które mnie inspirują, szkoleniowcy, prezenterzy i instruktorzy. Są osoby w tej branży, dla których jestem w stanie wsiąść w samochód i jechać 1000 albo więcej km na szkolenie, jam session czy maraton. Są takie imprezy w Europie, z których po pięciu, siedmiu, a nawet dziesięciu godzinach wychodzi się nie zmęczonym, ale naładowanym mega-pozytywną energią. Zumba® Fest w Belgii, Scandinavian Zumba® Party w Danii, Rimini Wellness we Włoszech, to prawdziwe święta miłośników Zumby, gromadzące co roku kilkaset a nawet kilka tysięcy uczestników.
Od dawna myślałam nad tym, żeby taką imprezę zrobić tu, na miejscu, w naszym Koszalinie, żeby pokazać innym ten poziom relacji z instruktorem, do którego sama wciąż dążę. Jak to mówią, do odważnych świat należy – więc lecimy ! 🙂
No dobra, to czym różni się ta impreza od innych ?
Nie myślałam długo, kogo chciałabym widzieć w rolach gości. Są to prezenterzy, których poznałam na występach w Europie. Którzy roznoszą sale wypełnione ludźmi, swoją energią. Którzy, będąc gwiazdami – nie gwiazdorzą. Którzy mają swój niepowtarzalny, unikalny styl tańca, pozostając w zgodzie z formułą i filozofią Zumba® Fitness.
Do tego wspaniałe grono pozywnie zakręconych instruktorów z całej Polski, którzy nie mogą doczekać się już tej imprezy.
Na Zumba® World Party nie będzie taśm, barierek, smutnych panów z ochrony i zamkniętych VIP-roomów. Będzie jedna wspólna zabawa.
Byliście na maratonach, gdzie ulubiony instruktor znikał ze sceny po kliku utworach ?
Każdy z naszych zagranicznych gości poprowadzi swoje pełne, godzinne zajęcia Zumba Masterclass, prezentując pełne spektrum swoich ulubionych rytmów !
Będzie duża, centralnie ustawiona scena, wspaniałe nagłośnienie i oświetlenie. Będzie też dostępny catering na terenie hali.
Widzę, że wszyscy zumbo-maniacy mają już swój bilet, ale apeluję do wszystkich, którzy się zastanawiają, boją, czy wstydzą. Do wszystkich, którzy myślą, że nie potrafią tańczyć, że nie dadzą rady kondycyjnie, że dopiero zaczynają swoją przygodę z Zumba® Fitness albo nawet nie wiedzą, co to 😉 – przyjdźcie koniecznie ! Zobaczcie najlepszy grupowy program dance-fitness na najwyższym, światowym poziomie. – to dla Was instruktorzy występują, to dla Was Kila Nita pierwszy raz w życiu przylatuje do Polski, a Astrid Narain z kolei już trzeci raz odwiedza Koszalin.
Dzięki wsparciu sponsorów cena za event to tylko 50 zł, czyli 10 zł za godzinę zajęć. Bez tej pomocy cena byłaby co najmniej dwa razy wyższa, dlatego proszę Was o dużą frekwencję, bo dużo osób włożyło ogrom pracy w to, aby ta impreza się odbyła. Mamy nadzieję, że zagości ona na stałe w kalendarzu wielkich eventów Zumba® Fitness i do tego potrzebna jest nam Wasza pomoc, przybywajcie, namawiajcie wszyskich, których znacie – nie będzięcie żałować. Może Zumba® wywróci też Wasze życie do góry nogami – a może po prostu doświadczycie „tylko„ kilku godzin niezapomnianych emocji 😉TRAINING VISION

Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets. Visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.


HEALTHY DIET

Podcasting operational change management inside of workflows to establish a framework. Taking key indicators offline to maximise the tail.


STEADY PROGRESS

Credibly innovate granular internal or „organic„ sources whereas high standards in web-readiness. Energistically scale future-proof core competencies.

NASI INSTRUKTORZY

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution.INSTRUKTORKA & WŁAŚCICIELKA

ANNA WOJNAROWSKA

Licencjonowana instruktorka Zumba Fitness i członek ZIN (Zumba Instructor Network) od 2012 roku.AQUA FITNESS

EMMA SMART

Dramatically maintain clicks-and-mortar solutions without functional solutions.DANCING

JOANNA BLACK

Professionally cultivate one-to-one customer service with robust ideas services.YOGA

PATRICK TAMBAY

Quickly maximize timely deliverables for real-time functional data schemas.


WHAT CAN WE OFFER

TRAINING CLASSES

Interactively procrastinate high-payoff content without backward-compatible data. Quickly cultivate optimal processes and tactical architectures. Completely iterate covalent strategic theme areas via accurate e-markets.TRAIN TO FIT

FITNESS

Collaboratively administrate turnkey channels whereas virtual e-tailers.

LEARN MORE


LOOSE YOURSELF

DANCING

Interactively procrastinate high-payoff content without backward-compatible data.

LEARN MORE


STAY STRONG

YOGA

Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies.

LEARN MORE


MENTAL HARMONY

MEDITATION

Continually reintermediate integrated processes through technical capital.

LEARN MORE

OUR MISSION

„Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking.„


STRATEGIC PLAN

Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play network users.

STICKING TO IT

Completely synergize resource taxing relationships via premier niche customer.

MAGNIFICENT RESULTS

Efficiently unleash cross-media information without cross-media value schemas.