Copywriting


#MEDIASERWIS

WSPÓLNIE ZADBAJMY O TWÓJ BIZNES


Copywriting

– co to jest i w jaki sposób może pomóc Twojej firmie?

Copywriting to termin wywodzący się z języka angielskiego, który coraz mocniej wkracza w życie przedsiębiorców. Marki potrzebują ciekawych angażujących treści, by zainteresować potencjalnych klientów swoją ofertą, zbudować swój wizerunek oraz umocnić pozycję na rynku. Jasne proste i interesujące komunikaty zachęcają do zakupów. Zakorzeniają brand w umyśle przedsiębiorców oraz tworzą zaangażowaną społeczność.

W ostatnim czasie nadmiar reklam czy innych komunikatów docierających do naszego mózgu jest przytłaczający. W rezultacie większość informacji jest automatycznie ignorowana. Wyróżnienie się w tłumie staje się coraz trudniejsze ze względu na łatwy dostęp do wiadomości. W takiej rzeczywistości trudno się odnaleźć. Promocja firmy staje się jeszcze trudniejsza niż dotychczas.


Ta pesymistyczna wizja nie musi wcale stać się pewnikiem w Twoim przedsiębiorstwie. Możesz rozpocząć współpracę z doświadczonymi copywriterami, którzy specjalizują się w Twojej branży. Większość mistrzów słowa wykazuje się sporą kreatywnością i nieustannie poszerza swoją wiedzę w wybranych obszarach. Dzięki temu możesz zlecić przygotowanie rozmaitych treści, które pomogą Ci zrealizować cele biznesowe.

DLACZEGO MY

Współpraca z nami przyniesie
Twojej firmie
wymierne korzyści!


Skuteczny copywriting zwiększa rozpoznawalność marki, sprzedaje i zaszczepia idee w umysłach odbiorców

Pisanie angażujących treści to wymagające zadanie nawet dla doświadczonych osób. Każdy tekst musi być spójny z wizją marki, atrakcyjny dla użytkownika i przekonujący. Może prezentować ofertę, edukować, informować lub bawić. To wszystko sprawia, że talent pisarski okazuje się niewystarczający. Profesjonalny copywriter ciągle się uczy. Poszerza swoją wiedzę z zakresu marketingu, sprzedaży, a także psychologii. W ten sposób łatwiej jest mu pogodzić wymagania przedsiębiorcy, użytkownika oraz algorytmów wyszukiwarki.

Walka z konkurencją w Internecie jest jeszcze bardziej zacięta niż w świecie rzeczywistym. Z tego powodu warto współpracować ze specjalistą. Ważną rolę w tworzeniu interesujących treści jest poznanie firmy i jej oferty. Dzięki temu osoba pisząca teksty na zamówienie lepiej zrozumie specyfikę Twojej marki. Od tego ile zdecydujesz się ujawnić, zależy Twój sukces.

Copywriter ubierze Twoje myśli w słowa. Dobierze odpowiednie terminy i wytłumaczy prostym językiem to, co może się wydać niezrozumiałe dla potencjalnych klientów. W ten sposób ścieżka zakupowa staje się o wiele krótsza. Odbiorcy wiedzą, co oferujesz. Są w stanie ocenić, czy Twoja propozycja rozwiąże ich problem. Atrakcyjne treści ograniczają ryzyko rozczarowań, negatywnych opinii i zwrotów, dlatego tak ważne jest, by kierować się prawdą w konstruowaniu przekazu.Copywriting SEO

– treści na Twoją stronę internetową przyjazne dla użytkowników i algorytmów SEO

Copywriting SEO to jeden z elementów marketingu internetowego. Dzięki niemu możesz promować firmę w sieci i zwiększyć ruch na Twojej stronie. Publikowanie wartościowych treści na Twojej stronie www może Ci pomóc osiągnąć sukces. Pomyśl o tym i zacznij działać.

Aby trafić na pierwszą stronę w Google, trzeba spełnić kilka warunków. Po pierwsze zadbaj o Twoją stronę internetową:

  • powinna być responsywna, czyli poprawnie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych i na komputerze;
  • musi się szybko ładować – zbyt długi czas oczekiwania na zapoznanie się z treścią zniechęca Internautów;
  • szata graficzna powinna być przejrzysta i przyjazna dla oka;
  • zdjęcia znajdujące się na stronie muszą być wyraźne oraz starannie obrobione w programie graficznym.

Jeśli potrzebujesz nowej strony www, chcesz poprawić starą lub upewnić się, czy spełniasz powyższe kryteria, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Dbałość o parametry techniczne jest równie ważna, jak inspirujące treści, w których zostały sprytnie umieszczone słowa kluczowe. Są to najbardziej popularne frazy, które wpisują Internauci w oknie wyszukiwarki, by odnaleźć konkretny produkt lub usługę. Dzięki nim możesz łatwiej trafić do potencjalnych klientów i przekonać ich do skorzystania z Twojej oferty.

Regularne publikowanie zoptymalizowanych treści w witrynie przykuwa uwagę botów. Jeśli okaże się, że użytkownicy pozostają dłużej na stronie i chętnie ją odwiedzają, algorytmy coraz lepiej oceniają stronę www. Serwis systematycznie pnie się do góry. Z czasem trafia na pierwszą stronę Google. Jak pokazują statystyki, marki znajdujące się w TOP3 zarabiają najwięcej, dlatego warto walczyć o podium, a następnie o jego utrzymanie.


Copywriting

– czy warto skorzystać z tej usługi?


Przedsiębiorcy często zastanawiają się, czy warto skorzystać z usług copywritera. Zdarza się, że samodzielnie przygotowują treści lub zlecają to zadanie swoim pracownikom. Niestety w wielu sytuacjach całe przedsięwzięcie kończy się ogromnym rozczarowaniem. W tekstach pojawiają się błędy, publikacje są niezrozumiałe dla czytelników, a witryna jest źle oceniana przez Google.Media Serwis doskonale rozumie potrzeby przedsiębiorców, dlatego oferuje kompleksową usługę: tworzenie stron internertowych, przygotowanie tekstów SEO oraz reklamę w Internecie. Współpracujemy z doświadczonymi copywriterami, którzy sumiennie i terminowo wykonują swoje zadania. Możesz u nas zamówić m.in.:

  • tekst na stronę główną,
  • tekst do zakładki o nas,
  • treści do zakładek ofertowych,
  • artykuły blogowe.


Pomożemy Ci znaleźć mistrza słowa, który swobodnie porusza się w Twojej branży. Wspólnie ustalicie strategię, bazując na Twoich oczekiwaniach i najnowszych trendach copywriterskich.

Daj się poznać Twoim potencjalnym klientom. Dostarcz im informacji, których potrzebują i zwiększ Twoje zyski ze sprzedaży. Przygotuj się na zaciętą walkę z konkurencją. Wyjdź z ukrycia już dziś!


Social MediaSzybkie linki
Newsletter