O nas


#MEDIASERWIS

WSPÓLNIE ZADBAJMY O TWÓJ KOMFORT


Eksperci w cyfrowym świecie

– profesjonaliści w każdym… bicie

Media Serwis to polska firma z branży IT założona w 2004 roku, aby pomagać firmom i użytkownikom indywidualnym w rozwiązaniach informatycznych.
Naszym początkowym celem było świadczenie usług w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz usuwanie ich awarii. W odpowiedzi na potrzeby klientów nasza oferta szybko rozszerzyła się o dodatkowe rozwiązania i usługi zaprojektowane i wykonywane z myślą o wydajności i niezawodności ich działania.
Naszą firmę tworzy zespół ludzi z pasją i wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Dzięki temu do wszystkich zadań podchodzimy indywidualnie z zachowaniem profesjonalnej staranności przy wykorzystaniu całej posiadanej wiedzy i doświadczenia. Każde powierzone nam zadanie jest realizowane z ogromnym zaangażowaniem, fachowością oraz zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy i trendów.


Nasza misja –

W dzisiejszych czasach Internet i komputery to nieodzowna część życia każdego z nas. Postęp i rozwój tych technologii jest co raz szybszy co wpływa na otaczającą nas rzeczywistość pomagając, ułatwiając i zmieniając sposób życia. Dlatego wiemy, że szybki rozwój zarówno każdego z nas jak i prowadzonej działalności jest zależny od ciągłego dostępu do najnowocześniejszych narzędzi i technologii.

Chcemy pomagać i wspierać, uczestniczyć w postępie technologicznym, rozwoju ludzi i firm tak aby mogli osiągać jeszcze więcej.

Social MediaSzybkie linki
Newsletter