Tworzenie
stron internetowych


#MEDIASERWIS


Nowoczesne, funkcjonalne i responsywne strony internetowe


Strona internetowa to bardzo często początkowe miejsce kontaktu Twojej firmy z klientem, dlatego chcąc przekonać go do kontaktu lub zakupu, musisz zrobić na nim dobre pierwsze wrażenie. Zupełnie tak jak przy pierwszej wizycie Twojego klienta w siedzibie firmy.

To właśnie na stronie internetowej klient najczęściej po raz pierwszy widzi produkty, usługi i ma możliwość poznania Twojej marki.


Aby Twoja strona była lepsza niż konkurencji, potrzebujesz coś więcej niż zwykłą stronę www. Potrzebujesz stronę internetową, która będzie SPRZEDAWAŁA. Stronę internetową, która PRZEMÓWI do Twojej grupy docelowej oraz takiej, która WYPOZYCJONUJE wizerunek Twojej marki wśród docelowej grupy odbiorców.

Tworzenie stron internetowych to proces realizacji projektu, który uwzględnia w naszej pracy każdy z wymienionych wyżej aspektów. Począwszy od wstępnego wywiadu w celu poznania Twoich potrzeb, poprzez badanie rynku, a na analizie grupy docelowej klientów kończąc, dbamy o to, aby Twoja strona internetowa sama na siebie zarabiała i godnie reprezentowała Twoją markę w sieci.

DLACZEGO MY

Współpraca z nami przyniesie
Twojej firmie
wymierne korzyści!

Strona WordPress krok po kroku


Wiesz już jak ważną rolę w budowaniu sprzedaży w internecie stanowi strona www oraz, że najlepszym narzędziem do realizacji tego zadania jest WordPress. Z dostępnej poniżej wiedzy dowiesz się jak krok po kroku zacząć samodzielne tworzenie strony internetowej WordPress bez początkowych kosztów lub specjalistycznej wiedzy. W przedstawiony sposób stworzysz prostą, lecz funkcjonalną stronę internetową, która pozwoli Ci na prezentację produktów i usług, tworzenie wpisów na bloga, a nawet uruchomienie własnego sklepu internetowego. Zagłębiając się w dalszą część tego artykułu poznasz także nasz wypracowany przez lata proces budowania stron internetowych oraz szablonów WordPress, który na pierwszym miejscu stawia potrzeby TWOICH KLIENTÓW oraz TWOJĄ SATYSFAKCJĘ z naszej pracy.1/7


Analiza Twoich potrzeb i oczekiwań


Chcąc stworzyć dla Ciebie konwertującą i zarabiającą stronę internetową, koniecznie jest dla nas, abyśmy na samym początku poznali jakie są Twoje potrzeby oraz klientów:

W tym celu zawsze przed rozpoczęciem tworzenia strony WordPress przeprowadzamy wywiad, w którym zadajemy takie pytania jak:

  1. Czy Twoja marka już istnieje na rynku?
  2. Jakie produkty i usługi chcesz zaoferować na swojej nowej stronie internetowej?
  3. W jaki sposób umożliwisz klientom dokonanie zakupu?
  4. Jaka będzie grupa docelowa Twoich potencjalnych klientów?
  5. W jaki sposób chcesz wypozycjonować swoją markę w oczach klientów?
  6. W jaki sposób zamierzasz promować swoją markę w sieci?

Tylko po uzyskaniu odpowiedzi na tak kluczowe pytania możemy przygotować konkretną ofertę oraz stworzyć stronę internetową, która spełni Twoje oczekiwania oraz sprosta postawionym jej zadaniom. Jeżeli planujesz stworzyć stronę WordPress samodzielnie, koniecznie zadaj sobie podobnie pytania. Dzięki temu lepiej zrozumiesz swoich klientów oraz łatwiej wyznacz swoje cele w trakcie dalszego procesu.
2/7


Budowa schematu strony WordPress


Kolejnym ważnym krokiem w trakcie tworzenia strony internetowej WordPress jest zaplanowanie oraz budowa schematu podstron. Jest to bardzo ważny etap realizacji projektu, który determinuje następy krok, czyli wybór odpowiedniego szablonu WordPress. Schemat strony WordPress możesz dostarczyć nam samodzielnie lub zlecić nam jego stworzenia.
3/7


Wybór szablonu WordPress lub stworzenie szablonu WordPress od podstaw


Tworzenie strony www WordPress nie byłoby możliwe bez szablonu, który jest graficzną formą prezentacji treści umieszczanych wewnątrz systemu CMS. To właśnie dzięki szablon i motywom WordPress Twoja strona internetowa doskonale będzie prezentować się na każdym urządzeniu oraz umożliwi łatwą nawigację użytkownika do celu jakim jest kontakt z Twoją firmą lub zakup produktów i usług.

W trakcie realizowania strony internetowej pomagamy Ci wybrać jedną z dwóch najlepszych dla Ciebie opcji:

  1. Budowę strony internetowej opartą o profesjonalnych, gotowy szablon.
  2. Stworzenie szablonu WordPress od podstaw.4/7


Realizacja projektu WordPress


Kolejny krok to już proces realizacji strony internetowej WordPress. Po wykonaniu analizy potrzeb oraz rynku, a także wyborze szablonu WordPress pora rozpoczęcie prac. Na tym etapie zainstalujemy [sprawdź jak zrobić to samodzielnie] i skonfigurujemy dla Ciebie platformę WordPress 5, a następnie przystąpimy do przygotowania i wdrożenia szablonu WordPress.

W przypadku, gdy zdecydujesz się na stworzenie z nami własnego szablonu WordPress, na tym etapie, na podstawie zebranego wywiadu oraz przygotowanego schematu, nasi graficy stworzą dla Ciebie wizualny projekt nowej strony internetowej. Po Twojej akceptacji nasi programiści przystąpią do stworzenia szablonu WordPress na platformie.
5/7


Testy i optymalizacja strony


Po wdrożeniu i konfiguracji platformy WordPress, a także nowego szablonu strony internetowej jednym z ostatnich kroków jest wykonanie naszych wewnętrznych testów oraz naniesienie ewentualnych poprawek, które zgłosisz w trakcie tworzenia strony internetowej.

Ten etap obejmuje także nasze działania polegające optymalizacji Twojej strony WordPress pod kątem szybkości ładowania [zobacz jak osiągnęliśmy na WordPress 0,6 sekundy ładowania!] oraz pozycjonowania w Google tak, aby jak najszybciej 🚀 i najlepiej 🔎 była widoczna ona w wyszukiwarce.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka poradników, które pomogą Ci w SEO WordPress zarówno w przypadku samodzielnego wykonania strony www jak i po ukończonej realizacji projektu razem z nami:
6/7


Dodawanie contentu na stronie


Gdy nasza praca na Twojej stronie internetowej jest już skończona możesz swobodnie przystąpić do uzupełniania contentu [z ang. treści], które chcesz zaprezentować swoim klientom. Contentem nazywamy wszelkiego rodzaju teksty, opisy produktów i usług, czy też grafiki oraz zdjęcia. Ten etap to także bardzo dobry moment na wspólne wdrożenie ostatnich poprawek oraz drobnych szlifów dla całej strony internetowej, dzięki czemu będzie ona perfekcyjnie przygotowana na swoją premierę. Jeśli nie masz pomysłu na interesującą treść albo po prostu nie potrafisz pisać tekstów nie martw się możemy zrobić to za Ciebie. Przygotujemy content specjalnie dla Ciebie.
7/7


Przeniesienie strony WordPress


Na sam koniec, gdy tylko dasz nam zielone światło do działania, przeniesiemy w ciągu kilku godzin Twoją nową stronę internetową WordPress na wskazany przez Ciebie adres domeny. Możesz także na tym etapie zdecydować się na wybór naszego hostingu WordPress oraz skorzystać z naszej stałej obsługi strony internetowej, dzięki czemu będzie zawsze szybka, niezawodna i bezpieczna 💪 Dla naszych klientów mamy także przygotowaną specjalną ofertę na pozycjonowanie WordPress, która pomoże Ci zbudować wartościowy ruch na stronie internetowej WordPress.Jeżeli chcesz porozmawiać o Twojej nowej
stronie internetowej
lub poznać naszą kompleksową ofertę


KONTAKT

Social MediaSzybkie linki
Newsletter