Aktualności

Aktualne wydarzenia w Mielnie

Aktualności Villa Akadu w Mielnie

Zapraszamy poniżej do lektury bloga z najnowszymi informacjami z Mielna i okolic oraz tych związanych z Villą Akadu.
Pobierz w formacie RSS

 

Villa Akadu Mielno - nowości

 • Mieleńskie atrakcje w 2015. Sprawdź to !!!

  Rozpoczęciu wakacji 2015 w Mielnie będzie towarzyszyło Radio Zet, które zagości ze swym plenerowym studiem na mieleńskiej plaży od 29.06 do 3.07.2015Zaraz później, bo już 5.07.2015 będziemy mogli bawić się na koncercie Ewy Lisowskiej. W międzyczasie, przez cały lipiec i sierpień, w różnych miejscowościach Gminy Mielno (Chłopy, Łazy, Gąski, Mielenko, Sarbinowo), będą odbywać się seanse filmowe na plaży pod nazwą "Kino na Leżakach". Od 24.07 do 26.07.2015 zagości w Mielnie stacja TVN ze swoim programem "Projekt Plaża TVN", a 25.07.2015 na mieleńskim deptaku odbędzie się Zumba Summer Party. 2.08.2015 zapraszamy do Mielna szczególnie miłośników jazdy na rowerze, bowiem odbędzie się Rajd Rowerowy przez Gminę Mielno. Natomiast w dniach 7.08-9.08.2015 będą miały miejsce zawody o Puchar Polski w Kitebordingu. (plaża przy ul Orła Białego, czyli tuż obok Villi Akadu). 14.08.2015 będziemy mogli bawić się na koncercie Indios Bravos, a 22.08.2015 bedzie okazja posłuchac młodych, zdolnych ludzi biorących udział w Finale Festiwalu Super Star. 28.08.2015 czekamy w Mielnie na wszystkich lubiących biegać, ponieważ odbędzie się wieczorny bieg lasem i plażą przez 16-ty Południk.

   

  Takie i wiele innych imprez oraz atrakcji czeka na wszystkich, którzy będą spędzać wakacje 2015 w Mielnie. 

   

  ZAPRASZAMY

   

 • Noclegi Mielno Akadu

  Villa Akadu zapewni Państwu noclegi w bardzo dobrych warunkach. Atutem jest lokalizacja Villi – w centrum Mielna, a jednocześnie z dala od zgiełku dyskotek i klubów, co gwarantuje nocowanie w ciszy i spokoju. Każdy z pokoi wyposażony jest w nowoczesny płaski tv. Na terenie Villi Akadu zapewniamy także dostęp do wspólnej kuchni, kącika zabaw dla dzieci, jadalni i sali telewizyjnej oraz grilla na ogrodzie. Cały obiekt wyposażony jest w bezpłatną sieć bezprzewodową. Nie ma lepszej kwatery w Mielnie!

 • Mistrzostwa Kiteboardingu Mielno 2014

  W dniach 2-7 września odbyły się w Mielnie Mistrzostwa Europy w Kiteboardingu w konkurencji RACE. Zawodom tym towarzyszyło mnóstwo imprez poza plażowych i koncertów. Wypada nieskromnie wspomnieć, że gościliśmy w Villi Akadu uczestników zeszłorocznych mistrzostw, a troje spośród nich zajęło miejsca na podium.Gratulacje.

   

 • Sezon 2015 w Mielnie

  Już 1 maja 2015 roku rozpoczynamy nowy sezon urlopowy. Na długi weekend majowy w Mielnie bądź z nami i Ty! Maj, to wspaniały czas na przyjazd do Mielna dla tych, którzy cenią sobie wiosenną temperaturę oraz ciszę i spokój na plaży. W czerwcu, lipcu i sierpniu czekamy na tych, którzy lubią gorący piasek, kąpiele w morzu i zabawę do białego rana. Gwaratujemy doskonałą lokalizację naszej kwatery.

Tagi