nad morzem

Nad morzem głównie spędzamy czas na plaży. Mieleńska plaża należy do jednych z najczystszych plaż w Polsce. Jest też strzeżona przez wyszkolonych ratowników.

Sezon 2015 w Mielnie

Już 1 maja 2015 roku rozpoczynamy nowy sezon urlopowy. Na długi weekend majowy w Mielnie bądź z nami i Ty! Maj, to wspaniały czas na przyjazd do Mielna dla tych, którzy cenią sobie wiosenną temperaturę oraz ciszę i spokój na plaży. W czerwcu, lipcu i sierpniu czekamy na tych, którzy lubią gorący piasek, kąpiele w morzu i zabawę do białego rana. Gwaratujemy doskonałą lokalizację naszej kwatery.

Atrakcje w Mielnie

Atrakcje w Mielnie

Mielno i okolice

 

Gmina Mielno, oprócz dostępu do Morza i cudownej, czystej plaży, oferuje wczasowiczom wiele innych atrakcji, między innymi:

Jezioro Jamno – jest 9 jeziorem w Polsce pod względem wielkości, jego powierzchnia wynosi 2240 ha, a głębokość dochodzi do 3,9 m. Linia brzegowa ciągnie się na długości 29 km. Jezioro jest połączone z Morzem tzw. Kanałem Jamneńskim. Jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla miłośników wędkarstwa. Można w nim złowić karasie, leszcze, trocie, okonie, liny i węgorze;

Strony

Tagi